Hledání kešek

Hledání kešek

V květnu byla v rámci distanční výuky pro žáky 5.- 9. třídy vyhlášena dobrovolná výzva - Hledáme kešky v okolí Jimramova.

Každý týden v úterý a v pátek byly zveřejněny indicie, díky kterým mohly děti kešku najít. Na prvního hledače pokladu vždy čekala sladká odměna nebo malý dáreček, který mohl vyměnit za jiný a potěšit tak další spolužáky. Děti byly motivovány i dobrou známkou z tělesné výchovy a v hledání pokračovaly i po návratu do školy.

Do výzvy se hojně zapojili žáci 5., 6. a 7. třídy. Mnohdy se hledání kešky stalo cílem rodinného výletu např. k zřícenině Štarkov, skalce Babka a Dědek nebo k Jimramovskému rybníku.

I přesto, že se 2. keška ztratila a zdramatizovala vyhodnocení, které záviselo na zaslané fotce z Kabačky jako důkaz, na poslední chvíli se keška našla.

Mezi nejúspěšnější hledače patří: Marek Šindelka 7.tř a Nikola Petrásová 6. tř, kteří dorazili několikrát k ,,pokladu,, jako první.

Všech osm kešek stejně tak našli: Borovský Ondřej, Havliš Jan, Peňáz Štěpán, Podsedníková Lucie, Podsedníková Monika, Sedlák Matyáš, Sedláková Nela a Šimon David.

Všem moc gratulujeme

Radka Vášová