Velikonoční dílny

Tvořivé jarní dílničky

Dílny budou probíhat v pondělí – středa  4.4. -  6.4.

Na  dílničky je nutné se předem přihlásit - z důvodu přípravy materiálu

Většina dílen začíná ve 12,15 hod.

1. Náhrdelník  ( plněná lahvička na šňůrce )

Dílnu povede p. uč. Stará a Buršíková a bude probíhat ve třídě 9. r. v pondělí 4. 4.  Cena 25 Kč.  Na dílnu se přihlaste u p.uč. Staré do středy 30.3.

2. Jarní dekorace z proutí

Dílnu povede p. uč. Vášová a Totušková a bude probíhat ve třídě  6. r. v pondělí 4. 4.  Cena  5 Kč . Na dílnu je nutné se přihlásit u p. učitelek do středy 30.3.

3. Jarní dekorace -  keramické husičky a zajíci

Dílna bude probíhat v keramické dílně v úterý 5. 4.  a povede ji  p. uč. Hanělová , Hejtmánková, Kutalová .  Cena je 15 Kč . Na dílnu je nutné se přihlásit u p. učitelek do středy 30.3.

4. Velikonoční košíček a malování sádrových odlitků

Dílna bude probíhat ve školní družině ( přízemí )  v úterý 5. 4.  a povede ji  p. uč. Bukáčková a Bradáčová.  Cena je 10 Kč – košíček a 5 Kč – sádrové odlitky. Na dílnu je nutné se přihlásit u p. učitelek do středy 30.3.

5. Pletení pomlázky

Dílna bude probíhat ve středu 6. 4.   v 7. ročníku a povede ji  p. uč. Bradáč a p. Budig. Cena je 5 Kč.  Na dílnu je nutné přihlásit se u p. Bradáče a přinést cca 10 stejně silných vrbových proutků.

6. Vajíčko z lineckého těsta se „skleněným“ okénkem

Dílna bude probíhat ve středu 6. 4. od 12 hodin ve  cvičné kuchyni, vedoucí J. Bartošová a    V. Křížová, cena dílničky 5 Kč. Žáci se nemusí přihlašovat, peče se do spotřebování těsta.

7. Velikonoční zajíček ze dřeva

Dílnu povedou p. uč. Přívětivá a M. Hejtmánková   a bude probíhat ve středu 6.4.  v mateřské škole . Cena 10  Kč  . Na dílnu je nutné se přihlásit u p. učitelek do středy 30.3.